Kvietimas dalyvauti seminaruose

Kviečiame dalyvauti Kelmės turizmo ir verslo informacijos centro organizuojamuose NEMOKAMUOSE seminaruose mokesčių, ataskaitų teikimo klausimais:

1. Vasario 14 d. 10 val. vyks seminaras „GPMĮ, PMĮ ir NTMĮ pakeitimų, nuo 2018-01-01, apžvalga”, kuriame lektorės VMI prie FM Mokesčių informacijos departamento Švietimo ir konsultavimo skyriaus vyr. specialistė Laima Strakšienė ir VMI prie FM Mokesčių informacijos departamento Švietimo ir konsultavimo skyriaus vyr. specialistė Vida Tallat-Kelpšienė su VSDFV Kelmės skyriaus atstovais aptars GPMĮ, PMĮ NTMĮ pasikeitimus.

2. Vasario 21 d. 10 val. vyks seminaras „PVM deklaracijos (FR0600) bei prekių teikimo į kitas ES valstybes nares ataskaitos  (FR0564) pildymas, dažniausiai daromos klaidos”. Su šios ataskaitos pildymo subtilybėmis ir dažniausiai daromomis klaidomis supažindins lektorė VMI prie FM Mokesčių informacijos departamento Švietimo ir konsultavimo skyriaus vyr. specialistė Irena Koženiauskienė.

3. Vasario 28 d. 10 val. vyks seminaras „Naudotų automobilių apmokestinimas PVM”. Seminarą ves VMI prie FM Mokesčių informacijos departamento Švietimo ir konsultavimo skyriaus vyr. specialistė Irena Koženiauskienė.

Į visus seminarus būtina išankstinė registracija el. paštu vadyba@kelmevic.lt arba tel. 8 427 61430. Dėmesio!  Dalyvių skaičius seminaruose ribotas (salė talpina apie 40 dalyvių)!!! Registracija į seminarus baigiama viena diena prieš seminarą.

Visi seminarai vyks Kelmės turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salėje (Birutės g. 4 Kelmė).

 

Kviečiame dalyvauti!